Giriş |  Kayıt
"Gerçek bilgi; yaparak, denenerek öğrenilen bilgidir."
DESCARTES
 

Sosyal Sorumluluk Projemiz

AMAÇ
Edebiyat Dünyası sitesi olarak geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projesi ile yardım kuruluşlarına bağış yapılmasına vesile olmak istiyoruz.

UYGULAMA
Aşağıda belirttiğimiz yardım kuruluşlarından birine gönlünüzden geçtiği kadar bağış yapıp yapılan ödemeye ait dekontu edebiposta[at]gmail.com elektronik posta adresimize gönderdiğinizde, kitabınızın reklamını ana sayfamızdaki tanıtım bülteni ile yeni çıkan kitaplar alanlarında yapacağız. Ayrıca haberler ve kitaplar sayfalarında süre sınırı olmadan yayınlamayı sürdüreceğiz. Elektronik postanızı gönderirken bağış makbuzu ile birlikte adınızı, soyadınızı, fotoğrafınızı, iletişim bilgilerinizi, kitabınızın adını, künyesini, tanıtım metnini ve yüksek çözünürlüklü görsellerini de eklemeniz gerekmektedir. Yapacağınız bağışların içeriği ve tutarı kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmayacaktır.

SONUÇ
Yardım kuruluşlarından birine bağış yapan yazarlara ücretsiz reklam fırsatı sunuyoruz. Bu yöntemle, hem kitap çıkartan ve kitabının reklamını yapmak isteyen yazarlar, hem de yardıma muhtaç insanlar kazanmış olacak. Bir nevi reklam bedelinin %100'ünü yardım kuruluşları almış olacak.

BAĞIMSIZLIK NOTU
Belirttiğimiz yardım kuruluşlarından biriyle maddi veya manevi herhangi bir bağımız yoktur. İlgili sosyal sorumluluk projemizde sitemiz ile kuruluşların arasında yazılı veya sözlü herhangi bir anlaşmamız yoktur. Yapacağınız bağışlardan sitemizin en ufak bir kazancı bulunmamaktadır. Kuruluşları belirlerken genel yardım dernekleri olmamasına, yardım alanlarını belirlemiş kuruluşlar olmasına dikkat ettik. Bu şekilde çalışma yapan ve gözden kaçırdığımız kuruluşlar varsa tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.

TEŞEKKÜR
Sosyal sorumluluk projemize katkı sağladığınız ve uzattığınız yardım eliniz için tüm insanlık adına teşekkür ederiz.

 


     


Basında sitemiz | Bize ulaşın | Reklam

Sözleşmeler Gizlilik ve Kullanım Sözleşmesi | Tüketici Hakları, Üyelik, Güvenlik ve Teminatlar

Tüm hakları saklıdır 2017 © Edebiyat Dünyası

Edebiyatdunyasi.com'a eklenen yazılar ve görseller 5846 Sayılı FiKiR VE SANAT ESERLERi KANUNU'na göre korunmaktadır. Sitenin özgün içeriği 5187 Sayılı Basın Kanunu'na göre kaynak belirtilmeden başka yayın organlarında kullanılamaz. Kaynak belirtmek ve ilgili sayfaya link vermek koşuluyla sitenin tüm özgün içeriği başka yayın organlarında özgürce kullanılabilir.